Yeni nesil Telefonlar

Yeni nesil telefon :
[vimeo 213611582 w=600 h=360]

GÜNÜMÜZDEKİ TELEFONLARIN ÇOĞU ESKİ GÖREVLERİNİ TAMAMEN YİTİREREK TAMAMEN FARKLI AMAÇLARDA KULLANILIYOR. AMA BİRİ VAR Kİ GÖREVİNDEN ŞAŞMADAN YOLA DEVAM EDİYOR: LIGHT PHONE

Sadece kredi kartı büyüklüğünde olan bu telefon her ne kadar Android işletim sistemine sahip olsa da diğerlerinden çok farklı. Çünkü diğer Android telefonlarda sayısız işlem yapılabilirken bu telefonda sadece arama yapabiliyor. Light Phone da ne bir kısa mesaj özelliği var ne de fotoğraf çekebilme.

BİZ BUNU NİYE ALALIM?

Hazırsanız niye almanız gerektiğini açıklıyorum. Aslında arama yapabilme dışında bi kaç özelliğe daha sahip. Bu özelliklerden biri saati gösterebilmesi ve sahip olduğu hafızasında 9 farklı telefon numarasına kadar kaydetme seçeneği sunması. Sizde şaşırdınız değil mi bu özelliklere?

YENİ BİR HAT ALMAYA GEREK YOK!

Light Phone‘ u var olan telefon numaranız ile kullanma şansınız bulunmakta. Bunu için yapmanız gereken sadece akıllı telefonununza mobil uygulamasını indirip giriş yapmanız ve çağrılarınız Light Phone‘ a yönlendirmeniz.

BİRAZ DA TEKNİK ÖZELLİK

Pek bi özelliği bulunmayan bu telefonun teknik özellik olarak anlatabileceğimiz bişey yok aslında. Ha ama şunu söyleyebilirim bu telefın bekleme modun da tam 3 güne kadar dayanabilen bir bataryaya sahip. Ayırca bu cihazın siyah ve beyaz olarak iki farklı renk seçeneği bulunmakta.

150 dolarlık fiyatı ile ABD’ de ön siparişe sunulan bu telefonlar Mayıs ayı sonuna kadar kullanıcılara ulaşacak.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.