uyku getiren dualar

Gece uyku kaçtığı zaman okunacak dua(Nihat Hatipoğlu)

Okunuşu:

“la ilahe İllallahu vahdehu la şerike leh,lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey’in kadir.Sübhanallahi velhamdü lillahi vela ilahe illalahu vallahu ekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.”

Anlamı:”Allah’dan başka ilah yoktur,birdir,ortağı yoktur,mülk onundur,hamd ona mahsustur.O herşeye kadirdir.Allah’ı tesbih ederim.Allah’a hamd ederim.Allah’dan başka İlah yoktur.Allah en büyüktür.Yüce ve ulu Allah’tan başka kuvvet ve kudret sahibi yoktur.”der sonrada,Rabbim beni bağışla derse .allah da onu bağışlar.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.


Uyku Duası Nihat Hatipoglu

Uyku Duası Nihat Hatipoglu

[…] Uyku Duası Nihat Hatipoglu Hz. Ali’nin Duası […]

kamile

kamile

böyle güzel bir duayı bizimle paylaştığınız için allah c.c. razı olsun

jagi

jagi

insanlar genç yaslarında basını yastıkdan kaldırmak istemiyor uykuya doyamıyorlar, ilerleyen yaslardada uyku uyuyacak vakit bol olsada bu sefer kafada dolasan binbir türlü tilki yüzünden uyku tutmuyor, en güzel duaları paylaştığınız için teşekkürler.

kamile

kamile

aksamları rahat uyuyabilmek için bu duayı 3 gecedir okuyorum ve beni gercekden rahatlatıyor, uykusu gelmeyen bütün arkadaşların uyku getiren bu duayı okumalarını tavsiye ediyorum. allah bu güzel duayo paylaşandan razı olsun.

admin

admin

Allahım hepimizin dualarını kabul etsin amin.

Gece uyku kaçtığı zaman okunacak dua(Nihat Hatipoğlu)

Gece uyku kaçtığı zaman okunacak dua(Nihat Hatipoğlu)

[…] Gece uyku kaçtığı zaman okunacak dua(Nihat Hatipoğlu) […]