TV8 Ek 2GB Hediye Kampanyası

TV8 Tekliflerine özel tarifenize ek ücretsiz 2GB internet faydası sizi bekliyor!

12 ay boyunca her ay ​+2GB Hediye ​
TV8 2GB yazıp 5555’e gönderin.
[su_tabs][su_tab title=”üçretlendirme”]
O Ses Türkiye* Survivor* Selfy’den
O Ses Türkiye*
Selfy’den Survivor* Prime
O Ses Türkiye*
Prime Survivor*
6 GB
(4+2 GB)
6 GB
(4+2 GB)
6 GB
(4+2 GB)
6 GB
(4+2 GB)
10 GB
(8+2 GB)
10 GB
(8+2 GB)
HER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
HER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
HER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
H​ER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
HER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
HER YÖNE
1000 DK
1000 SMS
35 TL** 35 TL** 32 TL** 32 TL** 55 TL** 55 TL**

(*) Belirtilen tarifelerle birlikte 12 ay boyunca ücretsiz Türk Telekom Müzik Premium ve Tivibu Go üyeliği, her ay 10 adet O Ses Türkiye ve Survivor yarışmalarında ücretsiz oy hakkı hediye edilmektedir. Ayrıca bu tarifedekiler www.turktelekomtv8.com adresi üzerinden O Ses Türkiye ve Survivor yarışmalarına ilişkin daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış UCRETSIZ içeriklere erişebilecektirler.

(**) Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.​​​​​​​​​​​​​​

[/su_tab]

[su_tab title=”Detaylar”]

 • Kampanya 19 Nisan 2017 – 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • TV8 Teklifleri 2GB Hediye Kampanyası’ndan belirtilen tarihler arasında yeni hat aktivasyonu veya numara taşıma yolu ile O Ses Türkiye, Survivor, Prime O Ses Türkiye, Prime Survivor tarifelerine ve Selfy’den O Ses Türkiye ve Selfy’den Survivor kampanyalarına geçiş yapan faturalı müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 12 fatura dönemi boyunca yurtiçi aylık ek 2GB ücretsiz ek internet hakkı sunulacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için TV8 2GB yazıp 5555’e gönderilerek veya müşteri hizmetleri kanalları aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
 • İlgili hatta tanımlı farklı bir internet faydası olması halinde öncelikli olarak TV8 Teklifleri 2GB Hediye Kampanyası kapsamında sunulan internet hakkından düşülecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen internet faydası ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • Söz konusu TV8 Tekliflerine 2GB Hediye Kampanyası’na kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

[/su_tab] [/su_tabs]

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.