Turkcell Süpper BiP 6GB

Turkcell Süpper BiP 6GB

Hazır Kart Süpper BiP Paketleri Kampanyası kapsamında sunulan Süpper BiP 6 GB Paketi ile 6 GB internete, Fizy’den sınırsız müzik dinleme özgürlüğüne, Dergilik  uygulaması üzerinden yüzlerce dergiyi ek ücret ödemeden okuma şansına ve BiP uygulaması üzerinden doya doya konuşmak için 1000 dakika’ya, ayrıca Turkcell TV+ servisine üyelik hakkına sadece 55 TL’ye sahip olabilirsiniz!

55TL / AY  28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli. Hemen Katılmak icin tıklayın…

Satın Alma Seçenekleri

SMS
 •  Süpper BiP 6GB yaz 2200’a gönder
532 ya da 0532 532 0000
Diğer : Türkcell Hesabınıza giris yapıp Süpper bip paketini satın alabilirsiniz.

4.5G Hızında Ek Servisler

4.5G hızında Fizy, TV+ ve Dergilik  deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

 • TV+: Turkcell TV’de geçerli 5 GB interneti ile birlikte Turkcell TV+ üzerinden TV izleyebilirsiniz.
 • fizy: Fizy ile internetinizden harcamadan sınırsız müzik dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz.
 • Dergilik: 5GB interneti ile birlikte Dergilik uygulama üyeliğinden faydalanabilirsiniz.
Paket İçerik Fiyat
Süpper BiP 6 GB 30 Gün Geçerli BiP Uygulaması üzerinden her yöne 1000 DK, 6 GB, Fizy müzik dinleme üyeliği, Dergilik uygulaması ve bu uygulamada geçerli 5 GB internet, BiP’de geçerli 30 GB internet 55 TL
 • Süpper BiP 6 GB kapsamında, BiP’ten başlatılan aramalarda, yurt içi her yöne geçerli 1000dk, 6 GB, BiP kullanımları için geçerli 30 GB, Fizy Müzik üyeliği, Dergilik ve Dergilik uygulamasında geçerli 5GB yer almaktadır. Satış fiyatı 55 TL’dir.
 • Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell aboneleri Hazır Kart Süpper BiP Paketleri Kampanyası’ndan faydalanabilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, MB’ların ücretlendirme periyodu 100 kb’tır.
 • Her yöne kullanılan internetin paket aşım ücreti 0,02 TL/100 KB olup BIP yönüne yapılan kullanımlarda müşterinin herhangi bir data paketi kalmamışsa hızı 1kbps’ye indirilir ve paket aşımı yansıtılmaz.. Her yöne sunulan 1000 dk bittikten sonra abonenin başka bir kampanya faydası bulunmuyorsa paket bitiş tarihine kadar konuşmalarının dakikası 0,06 TL üzerinden, yine başka bir kampanya faydası bulunmayan müşterilerin SMS kullanımları 0,05 TL/ 1 adet üzerinden ücretlendirilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.  Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir.
 • Paketteki kullanılmayan dk., SMS ve MB’lar bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda aboneler paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenecektir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmeyecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin aramaları ve SMS gönderimleri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise 30 günlük paket süresi sonuna kadar abonelerimizin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden, ses kullanımları dakikası 0,06 TL üzerinden, yine başka bir kampanya faydası bulunmayan müşterilerin SMS kullanımları 0,05 TL/ 1 adet üzerinden ücretlendirilir, 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin internet,ses, sms kullanımları standart  tarife üzerinden ücretlendirilecektir. 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilecektir.
 • Süpper BiP Yükle Kazan Kampanyası ile müşterilere yurt içi her yöne kullanabilcekleri 30 dakika ve 30 SMS ayrıca hediye edilir.
 • Turkcell TV+ servisi Süpper BiP Yükle Kazan Turkcell TV Kampanyası kapsamında müşterilere ücretsiz sunulmaktadır.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir. Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir. Paket kapsamındaki dk.’lar ve MB’lar, üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Hazır Kart Süpper BiP Paketleri Kampanyası’ndaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming aramaları için kullanılamaz.
 • Paketlerdeki dakikalar ve MB’lar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde 100 Mbps’dir. Aynı kapsama alanında yer alan internet kullanıcıları arasında önceliklendirme seviyesi 2. olacaktır.Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

 

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.