Türk Telekom Avantajlı 4 GB Tarifesi

Türkiyede yasayıpda telefon faturası dert edmeyen cok insan vardır herhalde, Türk telekomdan yeni hattını taşıyan tüm kullanıcılara cok cazip bir kampanya var, Avantajlı 4 GB Tarifesi sundugu inetnet, konuşma ve mesajlasma ile 25 tl ye sudan ucuz desek yalan olmaz, aynı tarife diger operatörlerde nerdeyse bu kampanyanın tam 2 katı daha pahalı.

Gelin 4 GB Tarifesine birlikde göz atalım 🙂

Avantajlı 4 GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 25 TL *
Taahhütsüz Aylık Ücret 35 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 4 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 750 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
Aylık Ücretsiz Grup içi Görüşme Süresi Sınırsız
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 70 Kr/Dk
SMS Ücreti 70 Kr/SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi 250 MB/7 TL

 

avantajli 4 GB paketleri

(*) Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

Avantajli 4 GB Tarifenin tedayları

 

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

  • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES , kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 ‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika ve SMS’ler için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555 ‘e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
  • Internet, dakika ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

 

Cevapla

---Lutfen Kibar bir sekilde yorum yapın---

Hakkında ForumTartisma

forumtartisma ailesi
Scroll To Top