Tıkalı Banyo Gideri Nasıl Açılır?


Tıkalı Banyo Gideri En hızlı ve Pratik olarak bu yazıyı okudugunuzda ögrenebillirsiniz

Duş alırken Banyoda suyun biriktiginde anlarızki banyo gideri tıkanmıstır artık baslarız care aramaya,

hepimiz ilk önce kolay olan yöntemlerle tıkalı banyo giderini acmaya calısırız ama sonuç alamayız,

Marketden ve insaat mazemeleri satan dukkanlardan para vererek aldıgımız Tıkalı banyo giderini acmak icin kimyasallar banyo giderlerini acmayabilir, ben acanınıda görmedim. ( bazıları palstiklerdeki contalara zarar verip size daha zor isler cıkarabilirler )

Sonra baslarız internetdeki Tıkalı banyo giderini açmak icin pratik bilgiler‘le karbonat, şirke ve limon uclusunden yararlanmaya ama sonuç yine husran cunku banyo gideri ufak tefek seylerden degil uzun kıllardan dolayı tıkanır zamanla. %99 banyo giderinin tıkanma nedeni budur.

Yukaridaki butun islemleri yaptıkdan sonra meslegi suculuk olan arkadası aradım Durumu anlattım, gelip acarım ama sen ilk önce cesmeye hortumu tak, gideri bi bezle tıka (su geri gelmesin, basınç olusturup önundeki tıkanmaya sebeb olan maddeleri daha buyuk olan logar’a göndersin) suyun tanzigini tam olarak aç acılır, acılmazsa ben gelirim dedi 🙂

Evet suçu arkadasın dedigini yaptım hortumu taktım bezle tıkadım, camasır makinesi giderinden geri tepdi orayıda tıkadım suyun tanzigiyle beraber geri gelemedigi icin ortalama 3 saniyede tıkalı olan banyo gideri acıldı

Sonuç: ortalama 70 tl ye yakın para verdim lavabo açıcılarına ve diger pratik yöntemleri denedim ama hiç biri bir ise yaramadı, en azından bende yaramadı!

Tıkalı Banyo giderini acmak icin Cesme’den gidere hortum ve suyun geri tepmesini önlemek icin bir kaç parca bez sonuc mukemmel, Hemde Bedava.

Yazımızdada anlasıldıgı gibi Tıkalı Banyo giderini En hızlı ve ucuz olarak masrafsız bir sekilde bu sistemle acabilirsiniz.

Bu sistem ise yaramazsa yeni evse muhakkak insaat artıgı maloz varsa muhakkak uzmanından yardım alın.Kategorisi : Pratik BilgilerYazı Hakkında Fikriniz varmı ??