Selfy’nin Turuncu Medium Paketi

Selfy’nin Turuncu Medium Paketi
Ne Öderim? 25 TL
Ne Alırım? Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
5 GB Cepten İnternet
Nasıl Alırım? TURUNCU M yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Turuncu Medium Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 25 TL’ye yararlanabilirsin.
Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Fırsatlarla dolu Selfy dünyasına hoş geldiniz! Selfy’nin Turuncu Medium Paketi ile gittiğin yerde “Nasıl internet bulacağım?” diye düşünmezsin. Çünkü 5GB cepten internet paketi, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS ayda 25 TL’ye Selfy’de seni bekliyor!

Bu arada Whatsapp ve diğer mesajlaşma uygulamaları da bedava! İnternetini harcamadan istediğin yerden dilediğin kadar yazış!

Selfy’nin Turuncu Medium Paketi’ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU M yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

  • Paketi alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
  • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için TURUNCU M TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
  • Selfy’nin Turuncu Medium Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 25 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 32 TL’dir.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.