Selfy’nin Turuncu Large Paketi

Selfy’nin Turuncu Large Paketi

Ne Öderim?

29 TL

Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
8 GB Cepten İnternet

Nasıl Alırım?

TURUNCU L yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Turuncu Large Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 29 TL’ye yararlanabilirsin.
Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Selfy’nin Turuncu Large Paketi nasıl alabilirim

Selfy’nin Turuncu Large Paketi’ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU L yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

  • Paketi alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
  • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için TURUNCU L TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
  • Selfy’nin Turuncu Large Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 29 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 39 TL’dir.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.