Selfy’nin Turuncu Large Paketi

Selfy’nin Turuncu Large Paketi

Ne Öderim?

29 TL

Ne Alırım?

Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
8 GB Cepten İnternet

Nasıl Alırım?

TURUNCU L yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Turuncu Large Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 29 TL’ye yararlanabilirsin.
Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Selfy’nin Turuncu Large Paketi nasıl alabilirim

Selfy’nin Turuncu Large Paketi’ne katılmak için faturasız hattından TURUNCU L yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

  • Paketi alabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
  • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için TURUNCU L TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
  • Selfy’nin Turuncu Large Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 29 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 39 TL’dir.