Selfy’nin Sosyal XLarge Paketi

Sosyal medyadan kopamayan sosyal Selfy’lilere, ek 5 GB Selfy’den!


sosyal xl paketi türk telekom

Selfy’nin Sosyal X Large Paketi’nde 42 TL’ye 10GB internet ve 10GB’a ek Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 5GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS seni bekliyor! SOSYAL XLARGE  yaz 4545 gönder.

 

Ne Alırım? Ne Öderim? 

Selfy’nin Sosyal XLarge Paketi
Ne Öderim?42 TL
Ne Alırım?Her Yöne750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
15 GB* Cepten İnternet*5GB’ı sadece sosyal medyada geçerli
Nasıl Alırım?SOSYAL XLARGE yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Sosyal X Large Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 42 TL’ye yararlanabilirsin.

Nasıl Faydalanırım? 

Selfy’nin Sosyal X Large Paketi’ne katılmak için faturasız hattından SOSYAL XLARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Katılım Detayları 

  • Paketi alabilmek için Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil  tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.          
  • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SOSYAL XLARGE TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.          
  • Selfy’nin Sosyal X Large Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 42 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 60 TL’dir.  

Paket iptali için IPTAL SOSYAL XLARGE yazarak 4545’e göndermen gerekiyor.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.