Selfy’nin Sosyal Small Paketi

Selfy, sosyal medya keyfini +1 GB uzatıyor!

Diger Selfy sosyal medya paketleri

Selfy sosyal smal paket

Selfy’nin Sosyal Small Paketi’nde 21 TL’ye 2GB internet ve 2GB’a ek Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 1GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS seni bekliyor! SOSYAL SMALL  yaz 4545 gönder

Ne Alırım? Ne Öderim? 

Selfy’nin Sosyal Small Paketi
Ne Öderim?21 TL
Ne Alırım?Her Yöne750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
3 GB* Cepten İnternet*1GB’ı sadece sosyal medyada geçerli
Nasıl Alırım?SOSYAL SMALL yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Sosyal Small Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 21 TL’ye yararlanabilirsin.

Nasıl Faydalanırım? 

Selfy’nin Sosyal Small Paketi’ne katılmak için faturasız hattından SOSYAL SMALL yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Katılım Detayları 

  • Paketi alabilmek için Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil  tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor. ·        
  • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SOSYAL SMALL TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.         
  • Selfy’nin Sosyal Small Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 21 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 32 TL’dir.

Paket iptali için IPTAL SOSYAL SMALL yazarak 4545’e göndermen gerekiyor.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.