Selfy’nin Sosyal Medium Paketi

Selfy, sosyal medya keyfini +1 GB uzatıyor!


selfy sosyal medium paket

Selfy’nin Sosyal Medium Paketi’nde 24 TL’ye 3GB internet ve 3GB’a ek Instagram, Facebook ve Twitter’ın hepsinde geçerli 1GB internet, 750 dakika ve 5000 SMS seni bekliyor!  SOSYAL MEDIUM Yaz 4545 Gönder.

 

Ne Alırım? Ne Öderim? 

Selfy’nin Sosyal Medium Paketi
Ne Öderim?24 TL
Ne Alırım?Her Yöne750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
4 GB* Cepten İnternet*1GB’ı sadece sosyal medyada geçerli
Nasıl Alırım?SOSYAL MEDIUM yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy’nin Sosyal Medium Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 24 TL’ye yararlanabilirsin.

Nasıl Faydalanırım? 

Selfy’nin Sosyal Medium Paketi’ne katılmak için faturasız hattından SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Katılım Detayları 

  • Paketi alabilmek için Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil  tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.          
  • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SOSYAL MEDIUM TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.          
  • Selfy’nin Sosyal Medium Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 24 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 35 TL’dir.  

Paket iptali için IPTAL SOSYAL MEDIUM yazarak 4545’e göndermen gerekiyor.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 1

Your email address will not be published.


Selfy’nin Sosyal Small Paketi – Forumtartisma.com

Selfy’nin Sosyal Small Paketi – Forumtartisma.com

[…] Selfy’nin Sosyal Medium Paketi […]