Selfy’nin Dijital Medium Paketi

Digital medium Paketi satın almak icin DIJITAL MEDIUM yaz  4545 gönder

Selfy Dijital Medium Paketi ile  ayda 33 TL’ye konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin yurt içi 10 GB seni bekliyor!

Ne Alırım? Ne Öderim? 

Selfy’nin Dijital Medium Paketi
Ne Öderim?33 TL
Ne Alırım?

Yurt içi konuşma ve mesajlaşmada da kullanabileceğin 5 GB 
Nasıl Alırım?DIJITAL MEDIUM yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy Dijital Small Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 33 TL’ye yararlanabilirsin.

  • Selfy Dijital Medium Paketine katılmak için faturasız hattından DIJITAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
  • Paketi alabilmek için Faturasız Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, Ahlan, TV8 tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.         
  • Paketten faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için DIJITAL MEDIUM yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.          
  • Selfy Dijital Medium Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 33 TL’dir, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifendekiler içinse 45 TL’dir.

Yazıyı Begendinizmi?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.