Selfy Sarı Paket 29 TL

Selfy Sarı Paket 29 TL

Türk Telekom Selfy Sarı Paket 29 tl

Selfy Sarı Paket’te ayda 29 TL’ye 10GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS seni bekliyor!

Ne alırım? Ne öderim?
Selfy Sarı Paket
Ne Öderim? 29 TL
Ne Alırım? Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
10 GB Cepten İnternet
Nasıl Alırım? SARI yaz 4545‘e gönder

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy Sarı Paket‘e kaydolduysan; paketten ayda 29 TL‘ye yararlanabilirsin.
Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Selfy Sarı Paket Nasıl Faydalanırım?

  • Selfy Sarı Paket’e katılmak için faturasız hattından SARI yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Selfy Sarı Paket Katılım Detayları?

  • Paketi alabilmek için Faturasız Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, Ahlan, TV8 tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olman gerekiyor.
  • Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SARI TCKN yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
  • Selfy Sarı Paket’in aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 29 TL’dir.

Selfy sarı paket iptal edmek istiyorsanız yorum bölümünü inceleyiniz.

3 yorum

  1. Bu genc mobilde turuncum500 paketini bi türlü yapamiyoruz gonderdgimz tc 25.yas alti hep hata yapiyo 5 kez musteri hizmetlerini aradim sistemde hata yok diyo onayladm diyo ama olmuyo neden oyle oluyor

  2. selfy sarı paketle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

  3. Otomatik tanımlamayı iptal etmek için paket iptali işlemini gerçekleştirmen yeterli. Paket iptali için IPTAL SARI yazarak 4545’e göndermen gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydaların silinmeyecek ve kullanım sürenin sonuna kadar geçerli olacak.

Cevapla

---Lutfen Kibar bir sekilde yorum yapın---

Hakkında ForumTartisma

forumtartisma ailesi
Scroll To Top