Saçları Gür Göstermek

Saçlarınızı Daha Gür Göstermenin Önemli Detayları

Tüm kadınların ortak sorunu çok daha gür ve dolgun saçlara sahip olabilmektir. Bunun için yapılabilecek bazı küçük yöntemler bulunmakta. Bu tavsiyeleri dikkate alarak siz de saçlarınızdaki değişimi fark edeceksiniz.

Kadınların çoğu seyrek, ince telli ve sönük saçlara sahip olmaktan şikayet eder. Artık bunu önlemek o kadar da zor değil. Bazı ipuçlarıyla daha dolgun ve sağlıklı saçlara ulaşmak mümkün. Saçlar görünüşünüzdeki rol oynayan en önemli unsurların başında. Doğu kesim, tarama şekli ve doğru şampuanlama saçlarda büyük değişim yaratmakta. Özellikle omuz hizasında kesilmiş saçlarda kat uygulamak saçı daha dolgun bir görünüme kavuşturmakta. Buna bağlı olarak çok fazla kat yapılması ise saçı daha ince ve mat göstermekte.

Kulak arkasına ulaşabilen kesimleri tercih etmenizde fayda var. Bu saçı doğal olarak daha dolgun gösterir. Uzun saç sevenler kesinlikle katlı kesimleri tercih etmeli.

Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta jöle seçimi. Hafif ve kaliteli jöleler seçilmeli ağır olanlardan kaçınılmalı. Bunlar saçınızın sönük görünmesine neden olur.

Kısa saç modelleri koyu renklerde daha kalın telli görünmekte. Açık sarı ise daha ince gözükür. Kısa saçlarda daha az ısı kullanılması gerekir. Ayrıca saça uzun süre ısı uygulanmaması gerekmektedir. Bu nedenle saçlar yüksek ısıda ama kısa sürede kurutlmalıdır.

Cevapla

---Lutfen Kibar bir sekilde yorum yapın---

Hakkında ForumTartisma

forumtartisma ailesi
Scroll To Top