Platinum 20 GB Paketi

Tam 20 GB internet, her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika ve 1000 SMS/MMS Platinum 20 GB Paketi‘nde. Üstelik paketiniz yurt dışında da geçerli. Ayrıca, bu paketle size özel çözümlerle hayatınızı kolaylaştıracak ve konforunuzu artıracak Platinum ayrıcalıklar dünyasının kapılarını aralayacaksınız.

Kampanyaya PLATINUM 20GB yazıp 2222’ye göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

4.5G hızında TV+, Fizy, BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

  • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
  • Ek 5 GB interneti ile birlikte Turkcell TV+
  • fizy ile internetinden harcamadan sınırsız müzik dinleme ve video izleme
  • lifebox 500 GB Saklama Alanı

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Sıra beklemeden hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, sizTurkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında 66 ülkede, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve sms’lerinizi otomatik olarak günlük 16,90 TL’ye kullanabilirsiniz.

Rahat Kullanım

Rahat Kullanım çözümü ile rahatça internete girin, doya doya konuşun ve mesajlaşın. Paketiniz bittiğinde kullanacağınız her,

  • 1GB internet;
  • 500 dakika;
  • 250 SMS;

İçin sadece onar TL ödersiniz.

 

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.