Penis Büyütmek İçin Hangi Yiyeceklerden Tüketmeliyiz?


#Akıllı Adam  Bunuda yorumlarmısın

Çikolata, serotonin ve dopamin hormon sentezini tetiklediği için mutluluk verir ayrıca theobromin içermesinden dolayı sizi uyarır.

 

Bu yiyecekleri tükettikçe kan akışınız hızlanacak ve penisiniz büyümeye başlayacak. Tabii ki penis büyütmek için bile olsa bu tür yiyeceklerde aşırı tüketim yapılmamalıdır. Çünkü bu yiyecekler yüksek enerjili ağır yiyeceklerdir ve fazlası olumsuz etki yaratarak hastalıklara bile yol açabilir. Bu yüzden yeterli bir şekilde tüketiniz.

Hangi Yiyecekleri Tüketmemeliyiz?

Sigara kan akışını yavaşlatan bir üründür. Fazla tüketiminde akciğerlere zarar vererek kan akışını yavaşlatır. Alkol az miktarda vücuda ve hatta kan akış hızına olumlu bir etki yaratır. Fakat fazla tüketiminde karaciğeri yoracağı için kan akışını yavaşlatır ve bedeninizi yorar. Sizde Yiyeceklerinize dikkat ederek penisinizi büyütebilirsiniz.Kategorisi : Tartişma KonularıPenis Büyütmek İçin Hangi Yiyeceklerden Tüketmeliyiz? Yazısına Yapılan Yorumlar

 1. aliye dedi ki:

  benim partnerimde erken boşalma sorunu var bunun için ne önerirsiniz ?

 2. admin dedi ki:

  ben karsı cinsin sana verdigi hazla ilgili oldugunu düsünüyorum, saglıklı bireylerde hersey anlaşmak sev. mek ve ne istedigini bilmek gibi geliyor, ama rahatsızlıgı olan insanlar illaki bi doktora gözüksünler

 3. AkilliAdam dedi ki:

  Fikirlerime önem verdiğin için saol admin

  Ben her zaman diyorumki peniş vücudumuzun bir organı bu organı yiyecekle içecekle büyütemeyiz lakin eroksiyon sorunu olanlar #epimedyum gibi #gingseng gibi takviye edici (hormonları hareketlendiren) bitkisel ve kimyasal takviye edici gıda ve ilaçlarca hareketlilik sağlayabilirler.

  Aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz bu konuda

Yazı Hakkında Fikriniz varmı ??