Osmanlı SavaşlarıOsmanlı Savaşları Türkiyenin ilk 3 boyutlu starejidi (savaş) oyunu

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OYyqvhJWmBE]

Şehzadem !

Tahta çıkmanın zamanı geldi !

Cümle Osmanlı ordusu emirlerinizi bekler!

Yeniçeriler,Azaplar,Başıboşlar,Lağımcılar,Akıncılar,Sipahiler,Tatarlar,Topçular… hepsi kuracağınız imparatorluk için savaşmaya hazır.

Yakınlarınızda bir çok düşman imparatorluğu hızla gelişiyor,şehrinizi en iyi şekilde savunmak ve güçlü bir ordu kurmak için elinizi çabuk tutmalısınız.Emir buyurun işçiler çalışsın hazineniz ve kaynaklarınız çoğalsın , mimarlar şehrinizi geliştirip daha güçlü bir hale getirsin,ordunuz sefere çıkıp size ganimetler getirsin.

Büyük imparatorluğunuzun hem saldırı hem de savunma stratejileri iyi olmalı,izleyeceğiniz stratejiler imparatorluğunuzun geleceğini tayin edecek.Dostunuzu da düşmanınızı da siz seçeceksiniz.Büyük bir beylik kurup müttefikler edineceğiniz gibi, aynı zamanda sağlam düşmanlar da yaratabilirsiniz.

Toplar döküldü,ordular kuruldu,kılıçlar çekildi ! Güçlü bir imparatorluk kurmanız için bu topraklar hazır. İmparatorluğunuzu zirveye taşımak için düşmanlarınızın şehirlerine cesurca saldırmalısınız.

Unutmayın! Cesaret insanı zafere ,kararsızlık tehlikeye , korkaklık ise ölüme götürür !

–Genel Bilgiler ve Özellikler–

– Türk yapımı olan Osmanlı Savaşları gerçek zamanlı,çok oyunculu,online strateji oyunudur

– Fantastik ögeler içermeyen Osmanlı Savaşlarının tadını cep telefonunuzdan yada tabletinizden
çıkarabilirsiniz,Osmanlı Savaşları her ikisini de destekler.

– Osmanlı temasında geliştirilmiş olan Osmanlı savaşlarının göz alıcı 3d grafikleri ile oyun keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

– Osmanlı devletinin askerleri ile ordunuzu kurabilir , acem ocağında askerlerinizi eğiterek ordunuzu daha güçlü hale getirebilirsiniz.

– Mimarlar ile sağlam bir şehir inşa edebilir,işçiler ile kaynaklarınızı artırabilir,kuracağınız savunma silahlarıyla düşmanlara karşı kendinizi savunabilirsiniz.

– Bir beylik kurarak müttefiklerinizi toplayabilir veya kurulmuş bir beyliğe katılabilirsiniz.Müttefiklerinizi destekleyebilir veya onlardan destek alabilirsiniz.Bir beyliğe dahil olmak rakiplerinize karşı size her zaman avantaj sağlar.Unutmayın taraf olmayan bertaraf olur !

– Aylık tekrarlanan sezon sistemi sayesinde sıralama yarışında heyecanlı çekişmelere şahit olacaksınız.

*Osmanlı savaşları tamamen ücretsiz bir oynanışa sahiptir, yinede bazı eşyalar gerçek para ile satın alınabilmektedir. Eğer bu özellikten yararlanmak
istemiyorsanız,lütfen Google Play Store ayarlarından şifre korumalı satın alma ayarlarını yapınız.

Facebook Fanpage : www.facebook.com/OsmanliSavaslari1299/

google play indirme linki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.LimonGame.OsmanliSavaslari
Destek ;
Her türlü sorun ve önerileriniz için bu adres üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz : support@limongames.comBenzer yazılar


8 Yorum var “Osmanlı Savaşları

  bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
 1. Sancak savaslarinda veya normal savaslarda savasi kazandigim halde baglanti koptu degip hakkimizi yiyorsunuz buna bi care buluniz lütfen aksi taktirde beyligimi silicem arti reklaminizida hic iyi yapmayi düşünmüyorum gerekirse televozyonlara dahi cikicam bu yüzden milletin emegini calmaya hakkiniz yok

 2. benönceden oynuyordum bu oyunu ama artık oynayamıyorum ama tamamen tükçe yapımı oldugu icin osmanlı savaslarını bütün milletimin oynamasını isterim

 3. Selamün aleyküm
  Öncelikle böyle güzel bir oyun yaptığınız için teşekkürler.
  Erzağın altına, altının erzağa dönüştürülmesini talep ediyorum. Binevi alışveriş….

  1. haklısınız su an icin oyunda bu özellik olmasada fazla mazemenin ihtiyac olana degistirilmesi lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.