Muska Hudame

Bir kişide büyü veya Cin musallat olduğu nasıl anlaşılır?

Büyüye maruz kalmış veya musalatlı kişinin sağ kulağına Ezan’ı Muhammedi sonuna kadar okunursa sabredemez.

Bu şekilde anlaşılabileceği gibi ip yöntemi ile de kişide büyü olup olmadığını anlamak mümkün.

Allah tüm kötü varlıklardan, şerli insanlardan ve o kişilerin kötü niyetlerinden ve yaptıkları muska ve büyülerden hepimizi uzak tutsun. Unutmamak gerekir ki yer gök dua üzerinedir.

Bir kişide büyü olup olmadığını anlamak için o kişinin ölçüsü ile 4 parmak ip alınır veya ayak başparmağından topuğa kadar iplikle ölçü alınır her ikisi de olur.

Önce bir kağıt üzerinde o ip ölçülür ölçülen ipliği hastanın avucunun içine konulur eli kapatılır, elini sıkmasını önerir, aşağıda okunması gereken sure ve azimeti okunur tekrar hastanın elinden o ip alınır ve daha önce ölçtüğünüz yere konulur ve bakılır eğer ip uzamışsa cin alameti kısalmışsa insan şerri (büyü) şayet ip aynı boydaysa cenabı haktan gelen bir rahatsızlık demektir.

İpliği hastanın eline koyunca 3 defa HÜMEZE suresi(kuranda en son sayfalarda) ve 3 defada bu azimet okunur.

Hümeze suresi:“Bismillahirrahmanirrahim Veylül li külli hümezetil lümezeh Ellezî cemea melev ve addedeh Yahsebü enne melehu akhledeh Kellâ le yümbezenne fil khutameh Ve ma edrake mel hutameh Nerullahil mûkadeh Elleti tettaliu alel ef’ideh İnnehe aleyhim mü’sadeh Fi amedim mümeddedeh“

Anlamı:”Arkadan çekiştirmeyi ve kaş-gözle alay etmeyi alışkanlık haline getirenlerin hepsinin vay haline! O ki, malı toplardı ve onu, tekrar tekrar sayardı.Malının onu ebedî kılacağını sanıyor.Hayır, o mutlaka hutameye (tutuşturulmuş ateşe) atılacak.Ve hutamenin ne olduğunu sana bildiren nedir?(O), Allah’ın tutuşturulmuş ateşidir.Ki o (hutame) yüreklerin üstüne çıkar (yükselir).Muhakkak ki o, onların (kâfirlerin) üzerine kapatılmıştır.Uzatılmış yüksek sütunlarda olacaklar (bağlanacaklar).”

Okunacak azimet: “egsamtü aleyke ya meymunu ya ebanuh en tenzile adla hazal eseri ve tübeyyin ma bisahibihi minel cinni fetavvelhu ve in kane minel insi febgihi ala halihi bihaggi hazihissuratiş şerifeti elvahan elvahan el acel el acel el acel essaah essaah. “

En doğrusunu Allah cc bilir. Şifa olması niyetiyle

Cevapla

---Lutfen Kibar bir sekilde yorum yapın---

Hakkında ForumTartisma

forumtartisma ailesi
Scroll To Top