Mause Hareketlerini tekrarlayan programlar

İnternetde bulabileceginiz butun mause hareketlerini tekrarlayan programları sizin icin derledik.

1. Ghost Mouse 3.2.3

Ghost Mouse bilgisayarınızda yapmış olduğunuz mouse hareketlerini kaydedip otomatik hale getirebileceğiniz kullanışlı bir programdır. 

Küçük boyutu ve basit arayüzüyle kullanım kolaylığı sunan Ghost Mouse oyun ve çeşitli programlarda gerçekleştirmeniz gereken mouse hareketlerini otomatik hale getirerek zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Ghost Mause indir

2. Mouse Recorder

Mouse Recorder, masaüstünde fareniz ile yaptığınız hareketlerin tamamını kaydederek tekrar oynatabileceğiniz bir uygulamadır.

Mouse Recorder, tüm fare hareketlerini kaydetmek ve daha sonra yaptığınız tüm işlemleri tekrarlamak için tasarlanmış profesyonel bir uygulamadır. Çok güçlü ve kolay kullanımlı bir araçtır.

Ayrıca uygulama ile isterseniz iki tekrar oynatma arasında istediğiniz kadar gecikme süresi ayarlamanız da mümkün.

Mouse Recorder‘ın bazı temel özellikleri:

  • Tüm fare eylemlerini kaydetme ve tekrarlama
  • Destek ayarları ve tekrar hızı
  • Fare tıklaması aracı

Mouse Recorder indir

3. Auto Mouse Click

Auto Mouse Click programı ile mouseunuzu istediğiniz gibi programlayabilirsiniz. Koordinat, tıklama türü (çift, tek), sağ ve sol tuş seçimi, tıklama aralığı gibi bir çok detayı özelleştirebildiğiniz Auto Mouse Click‘te ayarlarınızı kaydederek istediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz.

Küçük boyutu ve sade arayüzüyle kolay kullanım sağlayan programı sürekli tıklama gerektiren oyun veya programlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Auto Mouse Click indir

4. Auto mouse click software

Otomatik Mouse Tıklama Yazılımı Türkçe (Auto mouse click software)

Programın kullanımı oldukça basit, en altta bulunan “Kısayol Tuşları” bölümünden gerekli ayarlamaları yapın, ardından farenizi ekranın herhangi bir yerine sürükleyip tanımladığınız kısayol tuşuna bastığınızda koordinatlar otomatik olarak algılanacak. Daha sonra “Tıklama Ekle / Düzenle” kısmından yapılacak işlemi ve bekleme süresini, “Otomatik Tıklama Listesi” kısmından ise işlem sıralamasını ayarlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Auto Mouse Clicker Software Utility Türkçe (635 Kb)
Download

Sanırım 4 tane programdan birtenesi sizin isinizi görecektir, olurda yapamadıklarınız olursa yorum bölumunden sorabilirsiniz.

Was this helpful?

1 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.