Kamu Bankaları Kredi oranları


Kamu Bankaları Kredi Konut Taşıt, mobilya ve Tatil paketleri guncel faiz oranları

01.06.2020 Tarihinde Kamu bankalarının hazırladıgı 4 ayrı kredi paketi var!!

Konut’tan, Taşıt’a Mobilyadan Tatile Kamu bankaları uygun faiz oranları ile yeni kredi paketleri hazırlamıstır.

ilk olarak KONUT (mortgage ) Kredisini acalım!

Halkbank, ZiraatBankası ve VakıfBank gibi dev bankaların ortaklasa aldıkları karar ile sıfır ve ikinci el Konut kredisi faiz oranları!

Bankaların birinci el/sıfır konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıla kadar vade ve aylık %0,64 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacak.

sıfır ev kredi ödeme taplosu 02.06.2020

Yukardaki resimde Kamu bankalarından Sıfır evler icin kullanılan kredinin 12 ay ödemesiz ve hemen ödemeli kredi paketlerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

İkinci el konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, azami 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacaktır.

2.el konut kredisi ödeme taplosu

Yukardaki resimde Kamu bankalarından2.el evler (mortgage ) icin kullanılan kredinin 12 ay ödemesiz ve hemen ödemeli kredi paketlerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Taşıt Kredisi Faiz oranları

Turkiyede uretilen Anlasma yapılan firmalarla sıfır araba ve motorsiklet’lerde veya Tiçari araç satın alacak bireysel ve kurumsal musterilere Firmalar ile yapılan Anlaşmalara göre Aylık %0,49 ile %0,69 faiz orranları ile taşıt kredisi saglanacak.

Taşıt kredisi paketi için başvurular 5 Haziran’dan itibaren yapılacak.

İKİNCİ EL OTOMOBİLLERE DE KREDİ

İkinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere yüzde 0,82 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunulacak. Azami 6 Ay Ödemesiz toplam azami 60 Ay Vadeli 2. El Binek Otomobil ve Ticari Taşıt Kredilerinde azami limit 150 Bin TL olacak.

Kredi tutarı kasko değeri üzerinden özkaynak/yabancı kaynak üzerinden hesaplanacak olup, 7 yaşa kadar olan taşıtlar kredilendirilecek.

TATİL DESTEK PAKETİ

bankalarla anlaşma yapacak seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilere 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacak.

SOSYAL DESTEK PAKETİ

asgari 3.000 TL, azami 30.000 TL kredi tutarı ile 6 ay ödemesiz azami 60 ay vade, aylık yüzde 0,55 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacak.

Kredi hakkında aklınıza takılanları yorum bölumunden sorabilirsiniz.Etiketler: , , ,

Kategorisi : Pratik Bilgiler, Tartişma KonularıKamu Bankaları Kredi oranları Yazısına Yapılan Yorumlar

 1. asparagas dedi ki:

  Biraz param olsa bende ev alıcam, borclanıcam belki 10 sene sonra ölmessem rahatla otururum, ama borcum varken nasıl rahat rahat otururum bilemedim

 2. hamza maninaslı dedi ki:

  ticari araba kredisi kullanalım 100 bin tl nin aylık taksitleri kac para olacak ve geriye kac para ödeyecegiz bunuda hesap edermisiniz.?

 3. admin dedi ki:

  hesap makinesini acmak lazım ama size söyle kısa bir hesap yapalım,
  diyelim 360bin lira kredi kullandınız ve 12 ay sonra ödemeye baslayacaksınız.
  12 ay ödemesiz kredinin aylık taksiti 100 bin lirada 1.019tl idi
  siz bunun 3.6 carpanında kredi kullanacaksınız
  tam emin degilim hesap makinesi acmadıgım icin 3700 tl gibi yuvarlama olarak söyledim rakamı, bir aylık geri ödemeniz olacaktır.
  bizim hesap etmemiz önemli degil Ziraatbank halkbank veya vakıfbank dan randevu alıp gidiniz size kuruşuna kadar ayrıntılı geri ödeme planı cıkaracaklardır, illaki kredi kullanmanıza gerek yok bir ugrayın coronadan dolayı cay kahve ısmarlamaz lar ama iyi hizmet verdikleri aişkar 😉

 4. fıradioe dedi ki:

  peki 100.000 tl degilde 200 binlira ev kredisi cekmek istesek alabiliyormuyuz. 400bin tl lik ev icin??

Yazı Hakkında Fikriniz varmı ??