Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

büyü nasıl anlaşılır, iple büyü anlama, büyü belirtileri
Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım

Büyünün ve nazarın belirtilerini merak edenler buyursun

İslamiyette büyü vardır ve hatta peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) e bile yapıldığını hepimiz biliriz.
Günümüz de birçok kişi ne yazık ki sırf menfaat ve para sızdırmak adına bu olayı kullanan hocalar ve kişilerle dolu.. Önemli olan burada ilim ve takva sahibi ve hiçbir çıkar gözetmeden size yardım edecek iyi bir hocayı bulmanız..
Peki bir kişide büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır? Sizlere bir araştırma yaparak ip yöntemi ile kişide büyü olup olmadığını anlamanın yolları ile ilgili bilgilere ulaştım. Ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama bu yöntemi deneyen kişilerin birçoğu buna inanıyor. Allah tüm kötü varlıklardan ve o kişilerin bir o kadar kötü niyetlerinden ve yaptıkları muska ve büyülerden hepimizi uzak tutsun.
Dediğim gibi aşağıda ki paylaşım tamamen netten alıntı olarak sizler için paylaştığım konudur. İnanıp inanmamak tabiki size kalmış ama şunu da unutmamak gerekir ki yer gök dua üzerinedir.

Was this helpful?

1 / 0

Bir cevap yazın 3

Your email address will not be published.


Mehmet

Mehmet

Ben bu dediğinizi yaptım ip epey uzadı ve bir tanede düğüm vardi

Behcat

Behcat

Merhaba eşimde büyü olduğu nu düşünüyorum, kendisi çalışkan ve azimli biri iken bir günde mutsuz umutsuz biri oluverdi, yazınızı okudum ama bunun yerine istanbuldan bur hoca ismi verirmisiniz…

admin

admin

size biz böyle bir kötülük yapamayız, esinizi iyi bir pisikiyatri doktoruna muayene ettirin, yukardaki dua sizin isinize yaramadı ise size yakın olan cami hocasından yardım isteyin,