Fenercell Sınırsız 600 Tarifesi

Türktelekom’dan Fenercell lilere özel Sınırsız 600 Tarifesi

Sınırsız 600 Tarifesi ile sınırsızca konuşmanın, mesajlaşmanın ve cepten internetin keyfini sürün! Üstelik takımınızın haberleri anında cebinize gelsin!

Tarife Bilgisi

Faturalı tarifelerden geçiş yaparak SINIRSIZ 600 Tarifesi’nden yararlanabilirsiniz!

SINIRSIZ 600 Tarifesi ile ayda 35 TL ‘ye Her Yöne 600 Dakika + Her Yöne 100 SMS + 3 GB Cepten İnternet + Tüm Taraftar Hatlarıyla SINIRSIZ Konuşma + Takım Özelinde Haber Paketi!

SINIRSIZ 600 Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret35 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret43 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet3 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi600 DK
Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme SüresiTüm Taraftar Hatlarıyla Sınırsız***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS100 SMS

*Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 43 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

**Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 43 TL olarak uygulanacaktır.

***Grupiçi tanımına tüm GSMobile, Fenercell, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL, FC Barcelona, İzmir, Samsuncell faturalı tarifeleri dahildir.​​​​

Hemen Tarifeye Geçin

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden faturasız tarifelerinden çok avantajlı Sınırsız 500 tarifesine geçmek için Türk Telekom mağazalarına gelin!

Kalan kullanım hakları sorgulama 

  • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
  • İnternet ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Tarifenizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü arayarak,*124#’yi tuşlayarak ya da Online İşlemler’e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.