Fenercell Sınırsız 500 Tarifesi


Türk Telekom’dan Fenerbahce liler icin Fenercell Sınırsız 500 Tarifesi

Sınırsız 500 Tarifesi ile, hem takımınızı destekleyin hem de Her yöne 500 dakika, Her Yöne 1000 SMS ve 1 GB internet ile tüm taraftar hatları * ile sınırsız konuşmanın keyfini çıkarın !

Tarife Bilgisi

Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden geçiş yaparak Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, BURSASPORCELL, KAFKAFCELL Sınırsız 500 Tarifeleri‘nden yararlanabilirsiniz!

Sınırsız 500 ile ayda 35 TL ’ye her yöne tam 500 dakika + 1000 SMS + 1 GBcepten internet! Ayrıca tüm taraftar hatları ile sınırsız grup içi konuşabilirsiniz!

Dopdolu Kampanyası ile tarifeden çok avantajlı fiyatlarla faydalanmak ister misiniz?

Dopdolu Kampanyası için tıklayınız.

Sınırsız 500
Taahhütlü Aylık Ücret**>35 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret***45 TL
Dopdolu Kampanyası Taahhütlü Aylık Ücret****29 TL
Dopdolu Kampanyası Taahhütsüz Aylık Ücret****39 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet1 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi500 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS

*Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, TARAFTAR, BURSASPORCELL, BARCELONA, KAFKAFCELL, Samsuncell ve İzmir tarifeleri aranabilecektir.

**Türk Telekom’un faturalı mobil tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom’un faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 45 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

***Türk Telekom’un faturalı mobil tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 45 TL olarak uygulanacaktır.

****DOPDOLU kampanyasından faydalanabilmek için müşterilerimizin söz konusu hatlarından “DOPDOLU” yazarak 4545’e SMS göndermeleri ya da Müşteri Hizmetlerimizi arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.​

Hemen Tarifeye Geçin

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden faturasız tarifelerinden çok avantajlı Sınırsız 500 tarifesine geçmek için Türk Telekom mağazalarına gelin!

SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kalan Kullanım Hakkı SorgulamaKategorisi : Fenercell Paketleri
Yazı Hakkında Fikriniz varmı ??