Fenercell Coşturan 3GB Tarifesi

Fenercell Coşturan 3GB Tarifesi

Fenercell Coşturan 3GB Tarifesi’ne gelin; her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3GB cepten internetin keyfini avantajlı fiyatlarla çıkarın!

Hem takımınıza destek olun, hem avantajlı fiyatlardan faydalanın.

Tarife Bilgisi

Faturalı tarifelerden geçiş yaparak Taraftar Coşturan 3GB Tarifesi’nden hemen yararlanabilirsiniz! Taraftar Coşturan 3GB Tarifesi ile ayda 29 TL’ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 3GB cepten internet ve tüm taraftar hatlarıyla SINIRSIZ konuşma!

Fenercell Coşturan 3GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret29 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret39 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet3 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi500 DK
Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme SüresiTüm taraftar hatlarıyla sınırsız***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne56,70 Kr/Dk
Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurtiçi HerYöne SMS40,75 Kr / SMS
MMS1,25 TL/MMS
İNTERNET250 MB / 7 TL

*Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır.

**Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 39 TL olarak uygulanacaktır.

***Grupiçi tanımına Fenercell, GSMobile, KONYASPORCELL, BURSASPORCELL, Izmircell, Kafkafcell, Taraftar, Samsuncell, Trabzoncell, Barcelona, Gözgözcell tarifeleri dahildir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.​

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya Fenercell Coşturan 3GB Tarifesi için FBCOSTURAN3GB yazıp 5555‘e SMS göndererek Coşturan 3GB Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.

  • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555‘e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika ve SMS’ler için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Güncel borç bilgisi için GUNCEL yazıp 5555‘e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
  • Internet, dakika ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333‘ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.


Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.