Fenerbahçeliler Bol Datalı Coşturan 7GB tarifesi ile coşuyor!


​​Fenercell Coşturan 7GB Tarifesi’ne gelin; her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7GB cepten internetin keyfini avantajlı fiyatlarla çıkarın!

Hem takımınıza destek olun, hem avantajlı fiyatlardan faydalanın.

Tarife Bilgisi

Faturalı tarifelerden geçiş yaparak Taraftar Coşturan 7GB Tarifesi‘nden hemen yararlanabilirsiniz! Taraftar Coşturan 7GB Tarifesi ile ayda 39 TL’ye her yöne 750 dakika, 1000 SMS, 7GB cepten internet tüm taraftar hatlarıyla SINIRSIZ konuşma!

Fenercell Coşturan 7GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret39 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret49 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet7 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi750 DK
Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme SüresiTüm taraftar hatlarıyla sınırsız***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne56,70 Kr/Dk
Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurtiçi HerYöne SMS40,75Kr / SMS
MMS1,25 TL/MMS
INTERNET250 MB / 7 TL

*Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır.

**Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 49 TL olarak uygulanacaktır.

***Grupiçi tanımına Fenercell, GSMobile, KONYASPORCELL, BURSASPORCELL, Izmircell, Kafkafcell, Taraftar, Samsuncell, Trabzoncell, Barcelona, Gözgözcell tarifeleri dahildir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.​

Tarifeye gecmek icin:  Türk Telekom mağazalarına gelerek veya Fenercell Coşturan 7GB Tarifesi için FBCOSTURAN7GB yazıp 5555‘e SMS göndererek Coşturan 7GB Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Kategorisi : Fenercell PaketleriYazı Hakkında Fikriniz varmı ??