Facebook sayfa kuralları örnegi


Facebook sayfa kuralları nasıl olmalıdır ve hantal arkadaslar icin hazır facebook Sayfa kuralları :))

Yöneticilerin Grup Kuralları

  1. Kibar ve Nazik OlSamimi bir ortam oluşturmak hepimizin sorumluluğu. Herkese saygılı davranalım. Kibar olduğumuz sürece yapıcı tartışmalar doğaldır.
  2. Nefret Söylemlerine veya Zorbalığa İzin VerilmezHerkesin güvende hissettiğinden emin ol. Zorbalığın hiçbir türüne izin verilmez ve ırk, din, kültür, cinsel yönelim, cinsiyet veya kimlik gibi konularda küçük düşürücü yorumlara hoşgörü gösterilmez.
  3. Tanıtım veya Spama İzin VerilmezBu grupta aldığından daha fazlasını ver. Kendi reklamını yapmaya, spama ve alakasız bağlantılara izin verilmez.
  4. Herkesin Gizliliğine Saygı GösterBu grubun bir parçası olmak, karşılıklı güven gerektirir. Özgün, anlamlı tartışmalar grubu güzelleştirir ama hassas ve mahrem de olabilir. Grupta paylaşılanlar grupta kalmalıdır.
  5. Özelden Mesajlara İzin VerilmezSorulan sorulara verilen cevaplarda özelden konuşalım ya da özelden yazıyorum gibi cevapların verilmesine ya da grup yöneticilerine özelden mesaj atılmasına izin verilmez.
  6. Paylaşım Arka Plan GörselleriYapacağınız paylaşımlarda, yazılarınızda büyük punto ya da renkli arka plan resimleri kullanılmasını onaylamayız.
  7. Ürün/Hizmet SatışıKimse kendi ürününü ya da hizmetini satmak için grupta paylaşım yapamaz ya da yorum yazamaz, yalnızca başka bir ürünü merak edenlerin paylaşımlarına uygun görüldüğü takdirde izin verilir.


Kategorisi : Tartişma KonularıFacebook sayfa kuralları örnegi Yazısına Yapılan Yorumlar

  1. Kural ha dedi ki:

    Facebook ve kural ha cok ters bir iliski 😀

Yazı Hakkında Fikriniz varmı ??