Erkekler neyi sevmezler

Erkeklerin neyi sevmedigini merak ediyormusunuz ?

Erkekler ve kadınlar bu dünyada anlaşamayan ve ayrılamaz bir ikililer peki erkeklerin karşı cinslerinden neler bekledigini merak ediyormusunuz, Hadi o zaman başlayalım.

1) Sürekli “trip” atmak :  Kızların çok sık trip atması. Evet, beklenen madde ilk sırada. Erkekler bu durumdan gerçekten çok şikayetçi. Konuştuğumuz erkeklerin çoğu, kızların neden her şeye bu kadar takıldığını ve neden bu kadar çok trip attıklarını anlayamıyor. Galiba biraz da haklılar.


2) Her şeyin suçlusu “regl” dönemi : İlk maddeyle de bağlantılı olarak regl döneminin her şeye bahane edilmesi. Bir erkeğe bu konuyu soracak olursanız şu cevabı almanız çok muhtemel: ‘Bir hafta regl dönemi, bir hafta öncesi e bir hafta da sonrası derseniz, bir ay zaten kaç hafta?’ Evet biliyoruz, regl dönemi gerçekten zorlu oluyor bazen biz de kendimizi kontrol edemiyoruz, ama sizce de bazen biraz abartmıyor muyuz?


3) Kadınların her şeyde anlam araması :  Kadınların her şeyin altında bir anlam araması. Bazen, bir cümle ya da hareketin gerçekten bir anlamı olmayabilir arkadaşlar, öncelikle bunu kabul etmek gerekir. Birçok erkek, kendilerinin düz mantık olduğunu o yüzden bir düşünce ya da sözün neden ve nasıl bu kadar dallanıp budaklandığını anlamadıklarını söylüyor.


4) Fil hafızası:  Kızların, sözümüz meclisten dışarı ama ‘fil hafızalı‘ olması. Hatta bazılarımızda bu neredeyse kindarlığa kadar gidiyor. Genelde bir kız iyi ya da kötü hiçbir şeyi unutmuyor. Bu yüzden de genelde erkekler ilk tanışıldığı güne dair çok detay hatırlamazken, kızların unuttuğu bir şey neredeyse yoktur. Bir tartışma yaşandığında kızlar iki-üç ay hatta bir sene önceki mevzuyu dahi açabilir.


5) İlk adımı erkekten beklemek: Sürekli ilk adımın erkeklerden beklenmesi. Bizce bu aslında en önemli maddelerden biri. Genelleme yapmak pek istemesek de kızların çoğunluğunda ilk adımı, ilk mesajı karşısındakinden beklemek gibi bir özellik var diyebiliriz. Karşımızdakilerin de insan olduğunu ve bizler gibi hisler taşıdıklarını unutmamamız gerekiyor. Dolayısıyla siz nasıl hoşlandığınız kişiden mesaj alınca mutlu oluyorsanız, onlar da aynı şeyi hissedebilmek istiyor diyoruz.

Erkeklerin nefret ettigi 5 maddeyi yazdık peki devamı nedir? sizler ne düsünüyorsunuz bu konuda, bize yazın.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.