durex prezervatif

Bu durek prezervatifi kullanan kisiler memnunmu acaba!!

Bunlarıda oku

No Responses

 1. sadik dedi ki:

  Senelerdir Durex kullanıyorum. 2 buçuk aylık bebeğim var ve 2 defadır ilişki sırasında Durex prezervatif patlıyor. Eğer eşim hamile kalırsa dava açacağım çünkü 2.çocuğa bakacak ekonomik durumumuz yok.

 2. kerimn dedi ki:

  Durex Aşka gel çiçeği kap kampanyasından yararlanmak için şifre girdim lakin fatura yükleme alanında ürünü aldığıma dair faturanın olmamasından dolayı başvurum iptal edildi. Buraya kadar her şey normal gelebilir ama çağrı merkezi başvuru hakkının tek olduğunu ikinci başvuruda fatura yüklem bile kampanyaya katılım sağlayamayacağımı bildirdi. Öncelikle başvuru sitenizde fatura alanında direk bilgi verilmiyor. Ben kampanya özelinde faturaya resim basacağınızı sandığımdan düz resim ekledim. Faturamı kayıp etmedim. Niye ikinci bir başvuru yapamıyorum. Bu şekilde bir saçmalık olabilir mi? Durex bu şekilde mi müşteri bağlılığı yapacak.

 3. nihale dedi ki:

  Durex Habire Patlıyor.
  Bu kadar adını duyurmuş kaliteli sandığımız bir markanın dalga geçer gibi ilişki esnasında prezervatiflerinin patlaması kötü bir durum. 12′ li classic paketten bir ilişkide 3 tane kullandım değiştirdiğim iki dakika içerisinde patlıyor, böyle bir şey olamaz. Şu duruma bir çözüm bulun daha önce de bu markada aynı sıkıntıyı yaşamıştım.

 4. Jeriy dedi ki:

  An itibari ile kullandim ama sonuc hüsran okeyden sasmayacaksin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.