Büyük Fenercell Tarifesi

Büyük Fenercell Tarifesi ile sınırsızca konuşmanın, mesajlaşmanın ve cepten internetin keyfini sürün!

Tarife Bilgisi

Faturalı tarifelerden geçiş yaparak Büyük Fenercell Tarifesi’nden yararlanabilirsiniz!

Büyük Fenercell Tarifesi ile ayda 65 TL’ye Her Yöne 1000 Dakika + Her Yöne 900 SMS + 7 GB Cepten İnternet + Tüm Taraftar Hatlarıyla SINIRSIZ Konuşma!​​​​​​​​​​​​

  • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Büyük Fenercell Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret65 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret75 TL**
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet7 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 Dk
Grupiçi Ücretsiz Yurtiçi Görüşme SüresiTüm Taraftar Hatlarıyla Sınırsız***
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS900 SMS

*Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca faturalı Fenercell tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde 75 TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.

**Faturalı tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 75 TL olarak uygulanacaktır.

***Grupiçi tanımına tüm GSMobile, Fenercell, TARAFTAR, TrabzonCell, BURSASPORCELL, FC Barcelona, İzmir, Samsuncell faturalı tarifeleri dahildir.​

Fenerbahce’liler icin FenerCell’den Büyük Fenercell Tarifesi 

Faturalı Fenercell hatlarından geçiş yaparak Büyük Fenercell tarifesine kayıt olmak için FB1907 yazararak 5555‘e gönderebilir ya da Türk Telekom Mağazalarına ve Türk Telekom Fenercell satış noktalarına gelebilirsiniz!

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

  • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
  • Internet ve ses kullanım haklarınızın her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Tarifenizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü arayarak,*124#’yi tuşlayarak ya da Online İşlemler’e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.