Bir kız’ı nasıl Etkileyebilirsiniz.


Bir Kızın erkekden hoşlanması nasıl saglanır ??

Önçe biraz ip ucu vererek baslayalım :))


Kategorisi : Tartişma Konuları
Bir kız’ı nasıl Etkileyebilirsiniz. Yazısına Yapılan Yorumlar

 1. Anonim dedi ki:

  Kiz tavlamak mi, siz sakami ediyorsunuz duygusuz bir kizla sakin cikmayin

 2. uçan teneke dedi ki:

  Kararına saygı duy. Onu etkilemek için her yolu denediysen ve hâlâ seninle çıkmak istemiyorsa asil bir şekilde geri çekil.
  Bazen arada karşılıklı bir elektrik oluşmayabilir. Sen elinden geleni yaptın ve etrafında seni sen olduğun için beğenecek başka kızlar da var. Kendine güven ve yoluna devam et!

 3. uçan teneke dedi ki:

  Zamanını boşa harcama. Onunla tekrar görüşmeye başladıktan sonra çıkma teklif etmek için aylarca bekleme ya da ilişkiyi bir üst seviyeye taşı. Bunu bir hafta içinde gerçekleştir.
  Randevulaşırken niyetini belli et. Yani ona hafta sonu sadece ikinizin olacağı bir akşam yemeği teklifinde bulunabilirsin. Böylece, asıl niyetini anlayacaktır.

  Hislerini açıkça ve kendinden emin bir şekilde dile getir. Onunla arkadaştan öte bir ilişki yaşamak istediğini söyle. Duygularının onda karşılığı olmasa da kararını kabul edeceğini ama arkadaş olarak kalıp sürünmeye devam edemeyeceğini söyle.

  Dokunma engelini kaldır. Elini tut, sarıl, kucaklamayı teklif et ya da masada fiziksel temas kur. Özellikle önceki etkileşimleriniz de dokunma engeliyle yaşandıysa bu, ona açık bir mesaj gönderir.
  Sean Connery filminden bir alıntıyı hatırla: “Kadının kalbinin anahtarı, hiç beklenmedik bir anda verilen hiç beklenmedik bir hediyedir.” Bu hediyenin çok pahalı olması gerekmez. Ona tek bir çiçek ya da sevdiği bir yiyecek gibi ufak şeyler vermeyi dene. Bunu verirken de çok özel bir şey yapmana gerek yok; sadece gülümse ve teşekkürünü kibarca kabul et.

 4. uçan teneke dedi ki:

  Ona zamanını o kadar rahat sunma. O her istediğinde ulaşılabilir olmak yerine onun senin ilgini kazanabilmek için biraz çabalamasını sağla. Örneğin, onun sana en son ayrılığından yakınması eşliğinde romantik komedi izlemek için müsait olma, ama eğer ilgisini çekerse cuma akşamı onu yemeğe çıkarmak için müsait ol.
  Onunla arkadaşken yaptığınız şeylerle potansiyel erkek arkadaş sıfatıyla yapmak istediğin şeyler arasında net çizgiler çiz. Bu ayrımı yapma konusunda uyanık ol.

 5. uçan teneke dedi ki:

  Kendini geliştirmeye zaman ayır. Normalde onunla (ya da onu düşünerek) geçireceğin zamanı kendini daha iyi hissetmek için geçirmeye ada. Günün sonunda, o seninle ilgilensin ya da ilgilenmesin sen artan öz güveninle kendini geliştirmiş yeni birine dönüşürsün. Bunu şu an onun için yapmadığını, kendin için yaptığını hatırla ve olabileceğin en iyi seni bul.

  Kişisel bakımını yoğunlaştır. Rutinini biraz daha özenli hâle getir ve bunun öz güvenini nasıl etkilediğini gör. Cilt bakımına daha fazla dikkat et, farklı bir saç modelini dene, daha sık duş al, yeni bir kolonya kullan vs.
  Hayatının kontrolünü eline al. Okul, kariyer ya da finansal durum gibi hayatının bazı alanlarının kontrolünden çıktığını düşünüyorsan kontrolü tekrar ele almanın tam zamanı. Durumunu istikrara kavuşturmak ve işlerini rayına oturtmak için yapman gerekenleri bul. Daha sonra harekete geç; bu konuyu kendine dert ederek daha fazla zaman harcama. Evet, kızlar hayatının kontrolünü elinde tutan erkeklerden etkilenirler.
  Ama bunun daha da ötesinde, işler yoluna girdikçe kendine daha fazla güvenmeye başlarsın ve kendinden daha fazla emin olursun; çünkü bunu başaran kişi sensin.
  Kendine yeni bir hobi ya da ilgi alanı bul. Hep yapmak istediğin ama yapmadığın bir spor var mı? Ya da daha fazla bilgi sahibi olmak istediğin bir konu? İşte bunları gerçekleştirmenin tam zamanı! Kendini ilgini çeken faaliyetlere ada ve yeni odak noktan bu faaliyetler olsun. Kızlar ilgi çekici insanlara ilgi duyarlar ve hobi sahibi olmak ya da iş veya okul dışı faaliyetlerde bulunmak seni ilgi çekici kılar.

 6. uçan teneke dedi ki:

  ben bilmem agam bilir 🙂
  Ondan biraz uzak dur. Bir kızdan deli gibi hoşlanırken bunu yapmak oldukça zordur ama arkadaşlık alanından çıkmak için tek güvenilir yol budur. Sana başka açıdan bakmasını istiyorsan biraz ondan uzak zaman geçirmelisin ki tekrar iletişime geçtiğinizde ilişkiniz kendini yenileyebilsin.
  Onunla en az 3-4 hafta boyunca asgari düzeyde iletişim hâlinde kalmaya çalış. Bu, sana bir ömür gibi gelse de başarabilirsin! Onu gördüğün zaman kibar ol, onunla takılma, uzun telefon konuşmaları yapma, randevulaşma ve mesajlarına kısa ve sadece konuyla ilgili yanıtlar ver.
  Sana neden uzak durduğunu sorarsa önceliklerine tekrar odaklanmak için zaman ayırdığını söyle. Bunun kişisel olmadığını, hayatının diğer alanlarındaki hedeflerine ulaşmak için çalıştığını söyle. Birçok kız kendileriyle o kadar çok zaman geçiremeyecek olsa da motive olmuş ve azimli erkeklerden hoşlanır; bu yüzden bu sunabileceğin en iyi sebeptir.

Yazı Hakkında Fikriniz varmı ??