Bakire oglan Bakire kız isterse?

Merhaba internetde dolasırken güzel bir tartısma konusu buldugumu düsünüyorum, yorumlarınızı bekliyorum….

 

Bu sitede dikkatimi çeken bir konu var siz de farkettiniz mi ?

Mesela adam konu açmış , ben bakirim ve bakire kızla evlenmek istiyorum diye … İşte bir erkek de cevap yazmış ”bakire kız arayan erkekleri anlamıyorum , bakirelik bacak arasında değildir … ” işte bu tarz bir ifade belirtmiş uzun bir şekilde, klişe biraz.

Yorumunu hep kızlar artılamış … Bu sadece bir örnek , bu tür konularda hep kızlar bu tutumu sergiliyor , kendileri bakire olmadıkları için büyük ihtimal evde kalmaktan korkuyorlar ve bu düşüncedeki insanların düşüncelerini değiştirmeye çalışıyorlar…

Daha nice böyle konu var , dikkat edin hep kızlar bu tür yorumları + lıyor. Bir adam mantıklı bir cevap yazmış işte ; ”herkesin kendi düşüncesidir saygı duymak lazım , ben de bakir olduğum için öyle bir hakkımın olduğunu düşünüyorum ..” bu adamın yorumunu da hep eksilemişler.

Cevap vermişler, bakire olduğunu düşündüğün kızlar anal kraliçesi de bilmem ne de … Anlamadığım nokta neden bukadar içerliyorlar ? Kafalarına takıyorlar , sinir oluyorlar,cevap verme gereği duyuyorlar yok bakire kız sanarsın başka bir şey çıkar bilmem ne … İşte böyle bir durum olunca ilk başta ifade ettiğim düşünce değer kazanıyor .

  • Olarak çakma feminist dolu bir ortam . Adamın teki karısını aldatmış , işte ilgisizlikten felan dem vurmuş bu adama birsürü saydırmışlar … Aynısını bir kadın yapmış , hiç kimse bukadar tepki göstermemiş . Sadece yaptığın yanlış vs diye ufak ufak uyarmışlar.

yazıyı oldugu gibi size aktardım… bu konuda senin fikrin nedir?

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.


admin

admin

Edep, adap oldugu icin erkek haklı bakire kız istemekde, elini cabuk tut yoksa bakire bir kızla evlenme sansın cok düsük…

Jeriy

Jeriy

Adam hakli bakire kiz istemekde ama bakire kiz bulma orani nedir orasini bilemiyorum…