2017 cıkması planlanan telefonlar

2017 yılına yönelik yeni hedeflerini yeni teknolojileri ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyor.

2017 yılı ile birlikte birçok telefon markası yeni modellerine piyasaya sürdü ve sürecek.

İşte 2017 yılında piyasaya sürülmesi beklenen en iyi telefonlar

2017 yılında çıkması beklenen en iyi 9 telefon!

1- iPhone 8

Apple şirketi her sene yeni bir modelini sunduğu İphone marka telefonunu önümüzde ki sene Apple şirketinin 10. yılını kutlayacak olması nedeniyle 2017 yılında İphone 8’i yeni teknolojiler ve tasarımsal anlamda farklılıklar yaratmayı planladığı öne sürülüyor İphone 8’de OLED ekrana geçiş yapılacağı ve A10 işlemecinin yerine güçlendirilmiş A11 çipini kullanacağı gelen iddialar arasında…

Samsung Galaxy S8

Akıllı telefon pazarında yaşanan hareketliliğe bağlı olarak Güney Kore’li telefon üreticisi Samsung’unda bir atak yapıp Samsung Galaxy S8’i piyasaya sürmesi bekleniyor. Samsung cephesinden gelen iddialar arasında ise Samsung Galaxy S8 modelinde kavisli ekran kullanılacağı ve telefonun arkasında mini bir projeksiyon cihazına yer verileceği gelen duyumlar arasında…

3- Galaxy X

Samsung firması Galaxy Note 7’de yaşadığı başarısızlığı 2017 yılında çıkarmayı planladığı Galaxy X’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung aldığı katlanabilir telefon patentini alması ile 2017 yılında yeni telefnunda bu özelliği kullanması bekleniyor.

4- LG G6

LG’ den 2017’ de çıkması beklenen telefonu G6 için kamera konusunda yine zirveyi kimseye kaptırmayacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra kavisli telefon yapmasıyla çok dikkat çekmişti. Yine LG G6 için kavis konusunda bizleri oldukça şaşırtacak yenilikler bekleniyor. Ayrıca G6 modelinde modüler yapıdan vazgeçiyor. Teknik özelliklerinde  ise Snapdragon 830 işlemci, 4K OLED ekran, 4GB Ram ve USB C-Type giriş portunun yer alacağı düşünülüyor. 2017 yılında da satışa sunulmasıyla gündemden uzun süre düşmeyecek bir telefon üretecektir.

5- LG G Flex 3

2017 yılının ilk telefonu olmaya aday. Alınan bilgilere göre 2017 yılının ocak ayında duyurulması ve satışa çıkması yapılan planlar arasında. Bükülebilme özelliğiyle bizleri çok daha şaşırtacak olan LG G Flex 3 için geri sayım bugünden başladı diyebiliriz.

6.Xiaomi MI7

Xiaomia MI7 ismiyle 2017 çıkması beklenen telefon üst düzey özelliklere ve uygun fiyatlara sahip olacak. Ürettiği aksiyon kamerasıyla, bu sektörün lideri GoPro’ ya kafa tutmuştu. Akıllı telefonu ile de Samsung yada Apple’ a rakip olabilecek mi merak konusu. Uygun fiyatı ve malzeme kalitesinin iyi olması gibi sebeplerden bir çok kullanıcının yönelmesi bekleniyor.

7.Sony Xperia X2

Sony sürprizleri seven bir firma. Yine karşımıza çok farklı sürpriz özelliklerle çıkmasını bekliyoruz. 3900 mAh pil kullanılacağını duyduğumuz Sony Xperia X2 modelinin diğer özellikleri hakkında çok fazla söylenti var.

8 HTC 11

One serisiyle anlık büyük bir başarı sağlayan HTC, akıllı telefon piyasanın en başından beri sürekli sallantı gidiyor. İnsanların daha çok yöneldiği Apple ve Samsung markalarından HTC’ ye yönelim bir türlü istenilen düzeyde olmadığını söyleyebiliriz HTC’ nin piyasaya sunduğu telefonlara bakıldığında aslında bir eksik görülemiyor. 2017 yılı için pek bir bilgi olmasa da HTC 11 hakkında bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Yeni model ile ilgili en dikkat çeken ayrıntı telefonun kavisli bir ekranla gelebileceği söyleniyor.

9.Casper

Casper’ ın akıllı telefon piyasasında ki büyüyen pastası 2017 yılında daha da büyüyecek gibi duruyor. Casper Genel Müdürü’ nün yaptığı son açıklamaya göre şirketin 2017 yılında ki hedefinin 800 milyon dolar ciro hedeflediklerini ve bu cironun 300 milyon dolarını akıllı telefondan beklediklerini belirtti. Bu yönden bakıldığında yine üstün özelliklere sahip cihazlarla rakiplerine meydan okuyacağına benziyor.

Was this helpful?

0 / 0

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published.