Super Tank 2

Süper tank 2 Eski arcade tank oyunu simdi android’de

Süper tankı 1990, oyun tank savaş kenti hatırlıyor musunuz? Şimdi Süper Tank 1990 serin daha muhteşem bir yeni süper modu ekler, aynı zamanda daha heyecanlı ve daha zor meydan okuma modu, android mobil sizi bekliyor zorluklara süper sert noktaları çeşitli katıldı!
Sen, bir tankı kontrol ekranın üst Playfield girmek her escort kadıköy düzeyde düşman tanklarını yok etmek gerekir. Düşman tankları, yanı sıra insan tankın kendisi (bir kuş, kartal veya Phoenix olarak harita üzerinde gösterilen) oyuncunun tabanı yok etmeye çalışırlar. oyuncu tüm 20 düşman tankları yok, ama oyuncunun taban tahrip ise oyun sona erer veya oyuncu mevcut tüm hayatını kaybettiği zaman A level tamamlanır.

Yüksek 13 adet genişliğinde 13 birimleridir 20 farklı aşamaları içerir. Her harita arazi ve engellerin farklı türlerini içerir.

– Süper mod
hızlı bir şekilde yükseltme silah, böylece 13 LV kadar her seviyede, başında bir beş yıldızlı çok sayıda ve diğer öğeleri düşecek.
silah yükseltmeleri ile, tankın hareket hızı ve mermi hasarı geliştirilecektir.
oyuncu özel bir görsel deneyim sunmak için, böylece kuyruklanmasını, parçacık sistemi, titreşim ekranı, renk ve: mod daha güzel özel efektler ekledi!

– Normal modda
oyuncu daha mutlu oynayabilir, böylece tankın savaş 1990 dayanarak, joystick ve render etkinliğinin kontrolünü optimize.
Üç yıldız yemek zaman, sadece dünyayı kontrol eden süper bir adam gibisin.

– Mücadele modu
Böyle ateşin içinden olduğu gibi süper sert seviyeleri, mermi kontrolü, patron dönen tanklar çeşitli, bir bomba Superman, 1 dakika ısrar, şanslı öğeler, patron asla vazgeçmeyeceğini ve böylece, bu sıradışı deneyim sağlayacaktır.

Android listenize eklemek icin tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.