Google Adsense ne kadar veriyor?

Bu yazıyı okuyanlar!! Bunlarıda okudu

No Responses

 1. adese dedi ki:

  bu adsensede çok para kazanmak icin önemli etken nedir?

 2. admin dedi ki:

  Adsenseden para kazanmak icin en büyük kriter çok ziyaretcin olması gerekli !!

  cünkü senin sitenini kaliteli olması ve reklam yerlesimi muhakkak önemli ama google her programında oldugu gibi sirketleri zarar ettirip çok para kazanmak degil onların tam olarak istedigi reklam karsılıgında para kazandırıyor.

  buda ziyaretcinin internetde yaptıgı davranıslar sonucu reklamlarla karsılasmasına neden oluyor ve karsılarına tıklana bilir reklamlar cıkarıyor.

  yani çok ziyaretci cok para kazanmak….

 3. kemal dedi ki:

  bana bu adsense tık başına 8 kuruş gibi bir ücret veriyor ben memnunum lakin tık başına 30 kuruş kazanıyoruz diye r10 yorumlar var dogrumudur…

  • admin dedi ki:

   bu adsensenin tık başına yaptıgı ödemenin cesitli nedenleri var bunları bir arastırmanı tavsiye ederim. 10k dan fazla ziyaretcin varsa 8 kuruş kötü degil ama neden daha iyi olmasın adsense kazancların.

 1. Mayıs 21, 2017

  […] Google Adsense ne kadar veriyor? […]

 2. Temmuz 5, 2017

  […] AdSense yayıncıları, Google reklamlarını taklit ürünler satan veya tanıtan web sayfalarında gösteremez. Taklit ürünlerde, başka birine ait bir ticari markayla tıpatıp aynı veya ondan çok zor ayırt edilebilir ticari markalar ya da logolar yer alır. Bu ürünler, marka sahibine ait orijinal ürün olarak görünmesi için o ürünün marka özelliklerini taklit eder. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.